Activiteitenoverzicht

<< Terug


Groep 1 t/m 3
Klik verder >
Bad-MINI-ton
 
Badmintonvereniging De Maasshuttles
Groep 4 t/m 8
Klik verder >
Badminton
 
Badmintonvereniging De Maasshuttles
Groep 3 t/m 8
Tijd volgt
Ballet
Gymzaal Eimeren - 's-Hertogenbosch
wachtlijst
Balletschool Bommelerwaard
Schrijf in voor wachtlijst
Groep 3 t/m 8
Tijd volgt
Drumles
SSC de Schans - Den Bosch
Main Music School
Groep 4 t/m 6
Klik verder >
Functioneel trainen
 
Solidgym Sport- & Healthclub
Groep 7 & 8
Klik verder >
Functioneel trainen
 
Solidgym Sport- & Healthclub
Groep 3 t/m 8
Tijd volgt
Gitaar- en Basgitaar
SSC de Schans - Den Bosch
Main Music School
Groep 3 & 4
Tijd volgt
Hiphop
Balletschool Margot Bierens - 's-Hertogenbosch
wachtlijst
Balletschool Margot Bierens
Schrijf in voor wachtlijst
Groep 4 t/m 8
Start: 07 mrt - 17:30u
Kennismaken Volleybal
Flik Flak hal "De Plek" Maaspoort - 's-Hertogenbosch
Volleybal vereniging Minerva - Maaspoort
Groep 1 & 2
Klik verder >
Kleuterballet
 
Balletschool Margot Bierens
Groep 1
Start: 14 apr - 09:00u
Kleuterballet
Balletschool Margot Bierens - 's-Hertogenbosch
Balletschool Margot Bierens
Groep 1
Start: 14 apr - 11:15u
Kleuterdans
Balletschool Margot Bierens - 's-Hertogenbosch
Balletschool Margot Bierens
Groep 5 t/m 8
Klik verder >
Monotype (druktechniek)
 
Joop Reichenfeld
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Muziek expeditie
 
Drumfanfare Exempel
Groep 5 & 6
Klik verder >
Natuur beschilderen | Avontuur aan...
 
Joop Reichenfeld
Groep 4 t/m 8
Start: 09 mei - 16:30u
Padel tennis
Tenniscomplex Maaspoort - 's-Hertogenbosch
Tennis en Padelclub Maaspoort i.s.m. Bechtold
Groep 3 t/m 8
Tijd volgt
Piano
SSC de Schans - Den Bosch
Main Music School
Groep 4 t/m 8
Klik verder >
Pianoles of keyboardles
 
Ben van den Broek Pianoles en Keyboardles
Groep 6 t/m 8
Klik verder >
Schermen
 
Schermclub Den Bosch
Groep 1 t/m 3
Klik verder >
Scouting Bevers
 
Scouting 's-Hertogenbosch Noord
Groep 7 & 8
Start: 02 jun - 09:30u
Scouting Waterscouts
Villa Scouta - 's-Hertogenbosch
Scouting 's-Hertogenbosch Noord
Groep 3 t/m 7
Klik verder >
Scouting Welpen
 
Scouting 's-Hertogenbosch Noord
Groep 5 & 6
Klik verder >
stripdieren tekenen
 
Studio Bajo
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Taekwondo
 
Taekwondoschool Louis van Esch
Groep 5 t/m 8
Klik verder >
Toestelturnen Meisjes
 
Stichting Flik-Flak
Groep 3 t/m 8
Tijd volgt
Zingen
SSC de Schans - Den Bosch
Main Music School
Groep 1 & 2
Start: 09 apr - 16:15u
Taekwondo
Sportcentre Reflex - 's-Hertogenbosch
voorbij
Sportcentre Reflex
Helaas, kies een andere activiteit
Groep 3 t/m 8
Start: 19 jun - 17:15u
Ballet
Gymzaal Eimeren - 's-Hertogenbosch
vol
Balletschool Bommelerwaard
Helaas, kies een andere activiteit
Groep 3 & 4
Start: 14 apr - 12:00u
Hiphop
Balletschool Margot Bierens - 's-Hertogenbosch
vol
Balletschool Margot Bierens
Helaas, kies een andere activiteit
Groep 5 t/m 8
Start: 13 mrt - 15:30u
Basketball'sCool clinic
Maaspoort Sports & Events - 's-Hertogenbosch
voorbij
New Heroes Basketball Academy
Helaas, kies een andere activiteit