Activiteitenoverzicht

<< Terug


Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Accordeon
 
AcÚ Muziek
Groep 5 t/m 8
Tijd volgt
BASGITAAR
Music'scool 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Music'scool
Groep 4 t/m 8
Tijd volgt
BASGITAAR 2018
Music'scool 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Music'scool
Groep 4 t/m 8
Klik verder >
Bestempel je bord
 
Judith Rosema
Groep 1 & 2
Klik verder >
Boekenspeurtocht met Gezocht: Koen...
 
Bibliotheek 's-Hertogenbosch
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Boltaart - Uiltje met strik
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Boltaartje - Blauw uiltje
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Boltaartje - Vrolijke Clown
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Boltaartje | Feestvarken
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Boltaartje | Koddige Koe
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Boltaartje | Lief lieveheersbeestje
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Boltaartjes | De zak van Sinterklaas
 
The Fairy Cake
Groep 2 t/m 8
Klik verder >
Bruisballen maken
 
Meisje Maakt (door Mama Doet)
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Chinese geheimtaal
 
Het Noordbrabants Museum
Groep 2 t/m 8
Klik verder >
Creatief ByPetie
 
Atelier ByPetie
Groep 5 t/m 8
Klik verder >
Creatief met vlekken
 
Mirjan van de Hel
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Cupcake | Uiltjes
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Cupcakes | Boerderijdieren
 
The Fairy Cake
Groep 1 t/m 4
Tijd volgt
Dans
Stadsboerderij Eyghentijds - Rosmalen
Danssa
Groep 4 t/m 8
Klik verder >
De Wonderlijke Insectenwereld
 
Muzerije
Groep 3 t/m 8
Tijd volgt
Drumles
SSC de Schans - Den Bosch
Main Music School
Groep 5 t/m 8
Tijd volgt
DRUMMEN
Music'scool 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Music'scool
Groep 4 t/m 8
Tijd volgt
DRUMMEN 2018
Music'scool 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Music'scool
Groep 2 t/m 8
Klik verder >
Duik in een Chinees landschap
 
Het Noordbrabants Museum
Groep 2 t/m 8
Klik verder >
Dwarsfluit & Blokfluit
 
Fluit & zo
Groep 5 t/m 8
Klik verder >
Figuurzagen en houtdrukken
 
Judith Rosema
Groep 1 t/m 8
Tijd volgt
Film & Video
i vision mediaproducties - oisterwijk
i vision mediaproducties
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Freewheeling, Museumworkshop
 
Stedelijk Museum 's-Hertogenbosch
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
Fun Yoga voor kinderen
 
Fun Yoga
Groep 5 t/m 8
Start: 24 apr - 15:00u
GEANNULEERD De wondere wereld van...
Ateliercomplex de Bartjes school - 's-Hertogenbosch
K6 Ateliers - Sylvy van Bochove
Groep 5 t/m 8
Tijd volgt
GITAAR
Music'scool 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Music'scool
Groep 4 t/m 8
Tijd volgt
GITAAR 2018
Music'scool 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Music'scool
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Gitaar 2x
 
Modern Classic Music School
Groep 3 t/m 8
Tijd volgt
Gitaar- en Basgitaar
SSC de Schans - Den Bosch
Main Music School
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Grime | Wonden maken
 
Nicole KidsArt
Groep 4 t/m 8
Klik verder >
Handlettering
 
Meisje Maakt (door Mama Doet)
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Heel/kapot - Vazen
 
Het Noordbrabants Museum
Overig
Tijd volgt
High tea
High tea voor kinderen - 's-Hertogenbosch
Fun yoga voor kinderen
Groep 1 t/m 8
Klik verder >
High Tea voor kinderen
 
Fun Yoga
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Hip voor Nop
 
Nicole KidsArt
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
ijsjes maken en biggetjes knuffelen
 
Ijsboerderij Op de Nieuwekampen
Groep 6 t/m 8
Start: 03 jun - 14:00u
Illusies en de hersenen
StadsBiEB Centrum - 's-Hertogenbosch
Bibliotheek 's-Hertogenbosch
Groep 3 t/m 8
Start: 02 jun - 10:00u
Instrumenten parade
Perron 3 - Rosmalen
Regionale Muziekschool 's-Hertogenbo
Groep 4 t/m 8
Tijd volgt
KEYBOARD EN PIANO 2018
Music'scool 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
Music'scool
Groep 2 t/m 8
Tijd volgt
Kleirestaurant: American Masterchef
Stedelijk Museum 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
wachtlijst
Stedelijk Museum 's-Hertogenbosch
Schrijf in voor wachtlijst
Groep 2 t/m 8
Tijd volgt
Kleirestaurant: American Masterchef...
Stedelijk Museum 's-Hertogenbosch - 's-Hertogenbosch
wachtlijst
Stedelijk Museum 's-Hertogenbosch
Schrijf in voor wachtlijst
Groep 1 & 2
Klik verder >
Kleuterballet
 
Balletschool Margot Bierens
Groep 1
Start: 14 apr - 09:00u
Kleuterballet
Balletschool Margot Bierens - 's-Hertogenbosch
Balletschool Margot Bierens
Groep 1
Start: 14 apr - 11:15u
Kleuterdans
Balletschool Margot Bierens - 's-Hertogenbosch
Balletschool Margot Bierens
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Knuffels maken
 
Nicole KidsArt
Groep 4 t/m 8
Klik verder >
Knutselmiddagen
 
Knip Je Hip
Groep 7 & 8
Klik verder >
Mandala tekenen
 
Mirjan van de Hel
Groep 5 t/m 8
Klik verder >
Monotype (druktechniek)
 
Joop Reichenfeld
Groep 2 t/m 5
Start: 25 apr - 14:30u
Muizemaken
Theater Poppenhulst - Den Bosch
Keslien Smeets
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Musical
 
Marc van Creij - Muziektheater
Groep 1 t/m 8
Tijd volgt
Muzerije: Creatieve kennismaking
Muzerije - 's-Hertogenbosch
wachtlijst
Muzerije
Schrijf in voor wachtlijst
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Muziek expeditie
 
Drumfanfare Exempel
Groep 5 t/m 8
Start: 03 jun - 09:30u
Muziek proeven
Nico Schuurmanshuis - 's-Hertogenbosch
Orthense Harmonie
Groep 5 & 6
Klik verder >
Natuur beschilderen | Avontuur aan...
 
Joop Reichenfeld
Groep 3 t/m 8
Klik verder >
Papier scheppen met bloemen
 
Judith Rosema